Високі приховані двері SecretDoors

06.03.2017

Високі приховані двері SecretDoors – свіже рішення для сучасного інтер’єру.
Високі двері можуть зробити ваш інтер’єр просторіше, цікавіше і сучасніше. Такі двері надають кімнатам оригінальний і неабиякий вигляд, що є відмінним рішенням для того, щоб надати відчуття парадності і ефектності вашому інтер’єру. Стандартом високих прихованих дверей є двері від підлоги до стелі, які роблять приміщення не тільки просторіше, але і світліше. Такі моделі дверей у відкритому стані візуально об’єднують дві кімнати, збільшуючи простір і глибину кожної. Компанія SecretDoors готова запропонувати вам відмінне рішення – високі приховані двері, установка яких прикрасить ваш інтер’єр. Пропоновані нами міжкімнатні приховані двері під стелю – це гармонійне поєднання стилю, сучасних технологій і бездоганної якості. У нашому каталозі представлені різні моделі високих дверей, серед яких і одностулкові, і двостулкові двері. Приховані високі двері виробництва SecretDoors представляють собою одну з найбільш модних тенденцій в дизайні сучасних приміщень. Купити високі приховані двері Ви можете в наших фірмових салонах або в мережі дилерів по всій Україні.

 

Схожі статті

  • 08.12.2016

    Новинка у каталозі «Secret Doors» – прихованій плінтус. Прихований плінтус складається з монтажного профілю або основи (виготовленого з анодованого алюмінію) та декоративної вставки, яка може бути виконана з різних матеріалів.

  • 08.12.2016

    Раді вам повідомити, що в серії дверей торгової марки «Secret Doors» з‘явилася нова модель дверей: двері прихованого монтажу з прямим алюмінієвим полотном. Данна модель полотна застосовується разом із прихованим коробом «Стандарт» та рекомендується для дверей з відкриванням «на себе».

Зворотній зв'язок