Розсувні системи

Розсувні двері та міжкімнатні перегородки – це сучасне та практичне рішення для будь-якого інтер’єру. Розсувні двері призначені для економії простору та розмежування приміщення. Вони знайшли широке застосування при оформленні приміщень, виконуючих одночасно кілька функцій. За допомогою розсувної перегородки можливо з легкістю відділити зону кухні від вітальні, гардероб від спальні, кабінет від кімнати переговорів, створити невелику зону комфорту.

Розсувні двері мають різноманітні конструктивні особливості. Система розсувних дверей може бути встановлена по-різному, а самі двері можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Варіантів безліч, за кількістю стулок, типу кріплення, способу переміщення стулок. Тому виробництво та встановлення розсувних систем краще доручити професіоналам, таким як наші співробітники.

Розсувні двері та перегородки Secret Doors – це результат постійного прагнення до досконалості. В нашій продукції ми вдало з’єднали практичність металу та легкість скла. Завдяки використанню елегантного тонкого алюмінієвого профілю, розсувні двері та перегородки нашого виробництва не перевантажують інтер’єр, демонструють легкість, відкритість, динаміку. Вони наповнюють житловій простір світлом, підкреслюючи бездоганну атмосферу. Перегородки Secret Doors – це ідеальна заміна стінам та важким перегородкам.

Для наших розсувних систем ми використовуємо перевірені часом та користувачами комплектуючі Німецької фірми «Hafele» – світового лідера з виробництва фурнітури та дверних систем. В залежності від типу отвору розсувні двері можуть кріпитися: в отворі, на прихованій рейці та стельового кріплення. Ми виробляємо декілька типів полотен для наших розсувних дверей, такі як: глухе (щитове) полотно, полотно в алюмінієвому обрамленні та скляне полотно.

ТИПИ ПОЛОТЕН

 • Алюмінієве

 • Суцільноскляне

 • Щитове

Алюмінієве полотно для розсувної системи являє собою зварений каркас з анодованого алюмінію, пустоти в якому заповнені звукоізоляційним матеріалом. Фасадна частина з обох сторін закривається вологостійким МДФ, що захищає полотно від негативного впливу вологи.

Суцільноскляні двері виготовляються з безпечного – загартоване скло. Товщина скла може бути різною, в залежності від типу приміщення. Варіантів виконання безліч, скло може декоруватися за допомогою піскоструйної обробки, фотодруку або фарбування в будь який колір.

Стандартне глухе полотно для розсувної системи являє собою міцний, але в той же час легкий каркас з масиву вільхи, облицьований з обох сторін листами вологостійкого МДФ, всередині каркасу пустоти заповнені пінополістиролом.

ТИП УСТАНОВКИ
 • В ОТВОРІ:

  Кріплення розсувної системи передбачає те, що стулки або стулка дверної системи рухаються в середині отвору, або заїжджають до спеціальної касети, вмонтованої у стіну. Даний тип кріплення являється одним з найпопулярніших, так як система монтується в готовій отвір. Система розсувних дверей в отворі може бути з нижньою рейкою або без неї. Купити розсувні двері високої якості та за доступною ціною Ви зможете у нашому салоні або у дилерській мережі по всій Україні.

 • НА ПРИХОВАНІЙ РЕЙЦІ:

  У даній системі верхня направляюча монтується у стелю та являється прихованою, стулка дверей підвішується та ковзає по рельсу, та при відсутності нижньої направляючої повністю приховується пристрій переміщення дверей, видимою частиною залишається лише полотно дверей, яке може бути виготовлене за різними технологіями, із застосуванням алюмінію, скла, нержавіючої сталі.

 • СТЕЛЬОВОГО КРІПЛЕННЯ:

  Розсувні двері стельового кріплення – відмінне рішення для інтер’єру де планується інтегрувати двері висотою від підлоги до стелі. Система встановлення даної конструкції схожа з установкою розсувної системи на прихованій рейці, тільки в даній системі верхня направляюча кріпитися безпосередньо до стелі і закривається декоративним карнизом.

Зворотній зв'язок