Прихованій плінтус

08.12.2016

Новинка у каталозі «Secret Doors» – прихованій плінтус. Прихований плінтус складається з монтажного профілю або основи (виготовленого з анодованого алюмінію) та декоративної вставки, яка може бути виконана з різних матеріалів: дерева, металу, пластику та ін. Крім того, можливе інтегрування світлодіодного підсвічування. Алюмінієвий профіль швидко та зручно монтується на етапі будівельних робіт. На завершальному етапі будівництва монтується вставка. Алюмінієва основа під прихованій плінтус є в наявності на складі у місті Дніпро. Строк поставки 3 робочі дні. Прихований плінтус Secret Doors – це естетичний зовнішній вигляд та індивідуальній дизайн Вашого дому!

Схожі статті

  • 08.12.2016

    Розробки компанії Secret Doors не закінчуються на міжкімнатних дверях. За запитами наших клієнтів ми виготовляємо вхідні двері з прихованими петлями. Така конструкція повністю відповідає концепції прихованих дверних систем та за своїми характеристиками, такими як зломостійкість або пожежна безпечність не поступається стандартним рішенням в даній категорії дверей.

  • 08.12.2016

    Поповнення серед матеріалів для оздоблення дверей. Структурне оздоблення TM Cleaf – новітній матеріал, який застосовується для оздоблення як дверей так і меблів, який не має аналогів.

Зворотній зв'язок