Розширювач для прихованого коробу

08.12.2016

Компанія Secret Doors представляє новий продукт – добір з алюмінію для прихованого дверного коробу. Алюмінієвий розширювач гармонічно поєднується із прихованим коробом, розширювач та дверний короб виготовлені з ідентичного матеріалу та доповнюють один одного. До того ж – фарбування конструкцій в базові кольори: «Bronze», «Brown», «Graphite», «Black», «White» та «Anodized» – відмінний спосіб підкреслити вишуканість інтер’єру.

Схожі статті

  • 08.12.2016

    Раді презентувати Вам складську програму – приховані двері «стандартних розмірів» зі складу на протязі трьох днів. В даній програмі представлені приховані двері під подальше оздоблення – грунтовані приховані двері. Дверний блок виготовляється під стандартні отвори висотою 2050 або 2150 мм  та шириною 700, 800 або 900 мм.

  • 08.12.2016

    Раді вам повідомити, що в серії дверей торгової марки «Secret Doors» з‘явилася нова модель дверей: двері прихованого монтажу з прямим алюмінієвим полотном. Данна модель полотна застосовується разом із прихованим коробом «Стандарт» та рекомендується для дверей з відкриванням «на себе».

Зворотній зв'язок