Приховані двері

Приховані двері (або двері прихованого монтажу) – двері без лиштви, встановлені в один рівень зі стіною. Для виготовлення короба в таких дверях використовується спеціальний вид алюмінієвого профілю, що дозволяє встановити конструкцію таким чином, що дверну коробку не видно, а полотно двері просто переходить в стіну. Раніше приховані двері використовувалися тільки для приховування входу в приміщення, але з плином часу двері невидимки набули неабиякої популярності і естетика таких дверей припала до душі багатьом людям. Ефект, створений завдяки суцільній монолітній стіні, може поєднати оригінальність інтер’єру з його функціональністю, підкреслити сучасний стиль і візуально розширити приміщення.

Ми виробляємо чотири види анодованої алюмінієвої лутки для різних варіантів виконання дверей: зовнішнє або внутрішнє відкривання, відкривання з обрамленням отвору алюмінієм, двері великих або нестандартних розмірів. Дверні полотна можуть бути щитовими (на основі дерев’яного каркасу) або алюмінієвими (на основі алюмінієвого профілю). Двері виробляються гарунтовані під подальше фарбування або обклеювання шпалерами, фарбовані в будь-який колір RAL / NCS, з оздобленням дзеркалом або фарбованим склом, облицьовані різними варіантами натурального і модифікованого шпону, а також з використанням різних комбінацій цих оздоблень і додатковими вставками металу, шкіри або каменю.

Великі можливості дають варіанти виконання короба і оздоблень дверей. Можливо виготовити лутку без верхньої перемички. За запитом клієнта виготовимо полотно з вологостійким наповненням. Встановлення прихованого доводчика – не проблема. Висока якість продукції завдяки сучасному обладнанню та постійному контролю технологічного процесу. Низька вартість і короткі терміни постачання за рахунок локалізації власного виробництва.

Ми виробляємо коробки з анодованого алюмінію марки АД-31. Цей сплав відрізняється легкістю, міцністю і стійкістю до корозії а також він абсолютно стійкий до високих температур. Конструкція кожної нашої коробки адаптована під будівельні стандарти і дозволяє без зусиль виконати обробку стін навколо дверного отвору. На відміну від конкурентів наше дверне полотно з алюмінію має зварену конструкцію, що забезпечує довговічність і надійність конструкції.

ТИПИ ПОЛОТЕН

 • ЩИТОВЕ

 • АЛЮМІНІЄВЕ

 • КОМБІНОВАНЕ

Каркас полотна даного типу виготовлений з клеєного масиву вільхи – що забезпечує йому міцність і довговічність. Пустоти в каркасі заповнені звуковим і теплоізоляційним матеріалом – екструдованим пінополістиролом. З обох сторін каркас стабілізовано листами вологостійкого МДФ – що захистить Ваші двері від перепаду температур, вологості та інших негативних факторів. Замкова частина посилена і забезпечує безпеку конструкції. Кожне полотно в процесі виробництва обробляється грунтовкою: акриловою або поліуретановою, в залежності від подальшої обробки дверей.

Каркас полотна виготовляється з анодованого алюмінію. Елементи конструкції полотна зварені між собою аргонним зварюванням, це робить з’єднання максимально міцними. У середині алюмінієвого каркасу розташовується звукопоглинаючий і теплоізоляційний матеріал – екструдований пінополістирол. Площини полотна закриті вологостійким МДФ, що запобігає викривленню дверей під впливом вологи. Залежно від обробки дверей, кожні двері грунтуються акриловим або поліуретановим грунтом.

Даний тип полотна може бути, як алюмінієвим, так і щитовим. Єдина його відмінність це те, що на одній зі сторін, або на обох сторонах застосовується обробка зі скла або дзеркала. Ми співпрацюємо з провідними виробниками скла як України, так і Європи. Облицювання двері склом або дзеркалом дає широкі можливості для дизайну інтер’єру.

ТИПИ ОБРОБКИ

 • ГРУНТОВАНІ ДВЕРІ

  Грунтовані приховані двері – найпопулярніше рішення серед усіх видів оздоблення. Залежно від типу майбутнього покриття двері покривають акриловим або поліуретановим грунтом. Подальша обробка дверей здійснюється клієнтом. Двері можна пофарбувати, самостійно наклеїти дзеркало або скло, нанести штукатурку, поклеїти шпалери і так далі.

 • ШПОН

  Шпон – відмінний матеріал для обробки потайних дверей. За допомогою шпону можна показати все благородство і фактуру дерева, не переплачуючи в той же час за масив. Наша компанія використовує шпон як Європейських, так і вітчизняних виробників. Шпон може бути, як натуральним, так і модифікованим тим самим збільшуючи можливості у виборі для клієнта.

 • ЭМАЛЬ

  Двері без лиштви, пофарбовані в колір по каталогу RAL або NCS – ідеальний варіант для інтегрування в будь-яке приміщення. Різноманітність кольорів, можливість регулювання глянцю на поверхні – це необмежені можливості у виборі кольору.

 • СКЛО

  Скляні двері в один рівень зі стіною – що може бути витонченіше. Скло має відмінну естетичну складову – глибину кольору. Завдяки товщині скла в 6 мм. досягається відмінна глибина кольору. Використання фарбованого скла для обробки дверей – сучасна тенденція в дизайні.

 • ДЗЕРКАЛО

  Останнім часом дзеркальні двері невидимки користуються великою популярністю. Дзеркало може бути декількох базових відтінків, таких як: срібло, бронза, золото, графіт і тд. До того ж на дзеркало можна нанести піскоструйний малюнок.

 • КАМІНЬ

  Кам’яний шпон відмінно виглядає на дверях без лиштви, а в поєднанні зі стіновими панелями з цього природного матеріалу стіна стане ексклюзивним елементом інтер’єру. Найчастіше камінь використовується як окремий елемент – вставка, що додає в дизайн інтер’єру ексклюзивності і престижу.

 • ШКІРА

  Вставка зі шкіри, або повністю шкіряні двері Invisible – це елегантне і розкішне рішення. Шкіряна обробка завжди шикарно виглядає і притягує погляд, цей натуральний матеріал зносостійкий і довговічний.

ТИПИ КОРОБОК
 • Стандарт

  РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАСТОСУВАННЯ:

  • Отвори стандартних розмірів.
  • Для дверей вагою понад 40 кг.
  • Зовнішнє відкривання.
  • Найбільш економічне рішення.
 • Універсальна

  РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАСТОСУВАННЯ:

  • Отвори стандартних розмірів
.
  • Для дверей вагою понад 40 кг.
  • Вибір типу відкривання
   безпосередньо перед встановленням.
 • Преміум

  РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАСТОСУВАННЯ:

  • Отвори великих розмірів.
  • Для дверей вагою понад 50 кг.
  • Монтаж «В ОТВІР».
  • Займає всю глибину отвору при використанні
   75 мм. профілю під г/к в один гіпс.
 • Упаковка

  Поставка дверного блоку відбувається в зібраному вигляді, з попередньо встановленою фурнітурою та комплектуючими, складовими для монтажу, перед відправленням дверний блок проходить фабричне регулювання. Вам не будуть потрібні додаткові витрати на врізку або регулювання завіс. Дверний блок ретельно упакований в картон і поліетилен, що забезпечує надійний захист виробу при транспортуванні.

 • СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Коробка «Стандарт» з анодованого алюмінію

  Коробка «Стандарт» виготовляється з анодованого алюмінію, як і інші вироби компанії SecretDoors. Коробка спроектована під зовнішнє відкривання і застосовується під дверні полотна висотою до 2500 мм. І шириною до 1000 мм. Дане рішення є найекономічнішим, якщо Вам потрібні двері в один рівень зі стіною висотою до 2,5 метра, Ваш вибір – коробка «Стандарт».

 • СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Полотно Щитове

  Стандартні розміри щитового полотна висотою 2050 мм. або 1950 мм. і шириною від 700 мм. до 900 мм, що відповідає всім будівельним нормам в країнах СНД. Основу нашого полотна становить брус з масиву вільхи, обрамлений з обох сторін вологостійким МДФ. Пустоти заповнені звукоізоляційним матеріалом.

 • СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Приховані петлі

  Ми комплектуємо дверні блоки прихованими петлями власного виробництва. Наші петлі мають регулювання в 3-х площинах, витримують вагу до 40кг. на 2 петлі і 60 кг. на 3 петлі. Кут відкривання до 180 градусів. У дверну коробку врізка завіс проводиться верстатом з ЧПУ, в дверне полотно петля врізається за спеціальним шаблоном, що забезпечує максимальну точність врізки і відсутність будь-яких зазорів.

 • СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Магнітний механізм замка AGB Polaris

  У стандартному варіанті двері комплектуються Італійським замком AGB Mediana Polaris c магнітною засувкою. За допомогою магнітного механізму можна безшумно відкривати і закривати двері. Колір замка – матовий хром. Замок врізаний на виробництві верстатом з числовим програмним управлінням, що забезпечує точність врізки на найвищому рівні.

 • СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Ущільнювач

  У стандартну комплектацію входить ущільнювач Австрійської фірми MACO – сірого кольору. Ми вибрали цей ущильнювач завдяки його якісним характеристикам – забезпечення надійного прилягання дверного полотна до коробки, що створює ефективний захист від шуму, пилу і запахів.

 • СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Кріпильний комплект

  Кожні двері комплектується кріпильним комплектом, розробленим нашими інженерами. Цей комплект дозволяє встановити дверний блок в отвори, виготовлені з різних матеріалів. Завдяки новітній системі регулювання в 3 – х площинах досягається висока точність регулювання, до того ж значно знижуються трудовитрати на монтаж дверного блоку.

 • СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Упаковка

  Поставка дверного блоку відбувається в зібраному вигляді, з попередньо встановленою фурнітурою та комплектуючими, складовими для монтажу, перед відправленням дверний блок проходить фабричне регулювання. Вам не будуть потрібні додаткові витрати на врізку або регулювання завіс. Дверний блок ретельно упакований в картон і поліетилен, що забезпечує надійний захист виробу при транспортуванні.

 • ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Ручка

  Дверна ручка – невід’ємний елемент дверей, який повинен вписуватися в стиль двері. Ми співпрацюємо з усіма відомими виробниками дверної фурнітури. Наші дизайнери допоможуть підібрати ручку під будь-які двері.

 • ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Випадающий поріг

  У більшості дверей прихованого монтажу відсутній дверний поріг. Це дуже гарне рішення, яке дозволяє зробити безперервним підлогове покриття між кімнатами. Але в даній конструкції є невеликий недолік – відсутність порога знижує шумоізоляцію дверного блоку і не перешкоджає проникненню запахів і пилу між кімнатами, розділеними прихованими дверима. Дану проблему можна вирішити шляхом встановлення випадающого порогу, який в момент закриття дверей висувається і прилягає до підлогового покриття, тим самим закриваючи щілину між дверним полотном і підлогою.

 • ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Прихований доводчик

  Якщо Ви хочете, щоб Ваша двері автоматично зачинялися, ми можемо їх укомплектувати прихованим доводчиком. Прихований доводчик врізається на виробництві верстатом з ЧПУ, що дозволяє дуже точно врізати даний пристрій. Тіло доводчика розташовується в стіні що дозволяє зробити його практично невидимим.

 • ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Замок з прихованою ручкою

  Приховані двері можна укомплектувати замком Bonaiti з прихованою ручкою. Конструкція даного замку дозволяє вписати ручку повністю в одну площину з дверима, тим самим в поєднанні з дверима без лиштви повністю позбутися від елементів, які виступають за площину стіни. Сама прихована ручка може бути стилізована під обробку дверей, що відмінно доповнює концепцію прихованої двері.

Зворотній зв'язок