Прихований плінтус

Прихований плінтус – це новинка в дизайнерських рішеннях для інтер’єру. Дана система дозволяє зробити плінтус компланарним (в одній площині) зі стіною. Прихований плінтус гармонійно доповнює інтер’єр з прихованими дверима, завершуючи тим самим ідею дверей без лиштви. Прихований плінтус на відміну від стандартних плінтусів не виступає щодо стіни, що дозволяє легко розмістити меблі в приміщенні і зменшити скупчення пилу. Перевагами прихованого плінтуса є його стильний зовнішній вигляд, можливість декорування різними матеріалами (дерево, метал, скло, пластик). Цікавою ідеєю, що підкреслює сучасність інтер’єру, є використання в прихованому плінтусі світлодіодного підсвічування.

Прихований плінтус складається з алюмінієвої основи і декоративної вставки. Базова довжина основи 2 метра, висота ніші під вставку становить 60 мм. Основа, яку ми виробляємо, на відміну від аналогічних виробів – збільшеної жорсткості, що дозволяє застосовувати в даній конструкції вставку будь-якої висоти. Сама вставка закріплюється за допомогою спеціальних застібок, які дозволяють зняти або замінити вставку плінтуса, в разі потреби, до того ж це спрощує прокладку кабелів.

Прихований плінтус забезпечує площину дверного полотна, стін і декоративної вставки плінтуса на одному рівні. Жорсткість основи плінтуса дозволяє встановлювати декоративні вставки різної висоти. Конструкція алюмінієвої основи прихованого плінтуса забезпечує можливість установки світлодіодного підсвічування, що відкриває нові можливості в дизайні Вашого інтер’єру. Великий вибір декоративних вставок задовольнить будь-які Ваші запити.

Основа прихованого плінтуса виготовляється з анодованого алюмінію марки АД-31, яка відрізняється високими характеристиками міцності і антикорозійним властивостями. Декоративна вставка виготовляється з різних матеріалів таких як масив, скло, мдф і тд. Мінімальна висота вставки 60 мм., Максимальна обмежена здоровим глуздом. Підстава і вставка з’єднуються між собою клеєм або спеціальними застібками, що спрощує демонтаж плінтуса при необхідності.

ДЕКОРАТИВНІ ВСТАВКИ

 • ДЕРЕВО

  Виготовляється з дерева або з використанням шпону. Ми виготовляємо декоративну вставку як повністю з масиву, так і в шпонованому варіанті. Шпонована вставка зовні майже не відрізняється від більш дорогого варіанту – вставки з масиву. Ми працюємо з постачальниками шпону як вітчизняних так і Європейських виробників, що дозволяє підібрати плінтус під практично будь-яке підлогове покриття.

 • Штучний камінь

  Плінтус зі штучного каменю – вишукане рішення для інтер’єру. Перевагою вставок зі штучного каменю є безшовне з’єднання, відсутність пор на матеріалі, які притаманні натуральним виробам. У зв’язку з чим прихований плінтус з каменю володіє високими експлуатаційними характеристиками: він легко миється і стійкий до забруднень навіть такими рідинами як червоне вино або йод.

 • МДФ/Фанера

  Виготовляється з вологостійкої фанери або МДФ. Основа даного плінтуса покривається ламінуванням з лицьової поверхні або шпоном. Вологостійка фанера і МДФ дуже технологічні матеріали, на відміну від масиву вони практично не бояться вологи, причому ці матеріали значно дешевше. Декоративні вставки з вологостійкого МДФ і фанери відповідають всім екологічним стандартам і що  досить важливо, при покритті шпоном дані вироби виглядають дуже естетично.

 • Кераміка

  Керамічні плінтуси застосовуються дуже часто. Оздоблення приміщень керамічною плиткою відмінно поєднується з декоративним плінтусом з цієї ж плитки. Ви можете використовувати оздоблювальну плитку в якості плінтуса, наше алюмінієва основа дозволяє поставити плінтус в один рівень зі стіною.

 • Пластик

  Різні акрилові або пластикові вставки доречно підійдуть до сучасного інтер’єру. Ці матеріали зносостійкі не бояться вологи і у разі пошкодження їх легко замінити на аналогічні вироби за кольором. Пофарбовані в будь-який колір по каталогу RAL або NCS, варіантів безліч.

 • Скло

  Декоративні вставки зі скла можуть бути фарбованими або прозорими. Величезний вибір кольорів і фактур скла дозволяє задекорувати будь-яке приміщення. Якщо у Вашому інтер’єрі присутні скляні двері, то декоративна вставка плінтусу з аналогічного або схожого скла стане відмінним рішенням і візуально доповнить картину.

Монтаж прихованого плінтуса:

 • Першим етапом виконується монтаж алюмінієвої основи, яка поставляється довжиною 2 метри.
 • Попередньо визначається висота плінтуса, в залежності від чого, алюмінієва основа закріплюється на потрібному рівні від позначки чистої підлоги.
 • Монтаж плінтусу проводиться на заключному етапі ремонту, після закінчення всіх оздоблювальних робіт і влаштування підлоги.
 • Плінтус закріплюється за допомогою спеціалізованих застібок, які дозволяють зняти або замінити вставку плінтуса, в разі потреби.
Зворотній зв'язок