ІСТОРИЯ БРЕНДУ

Компанія «SecretDoors» зайняла окремий напрямок у дверній справі, на базі одного з кращих виробництв в Україні «Двері та меблі від Євгена Ткаченко», заснованна у 1997 роцi. Компанія обрала нішу раніше не відомих для Українського споживача дверних конструкцій – дверей і дверних систем без лиштви. Ми обрали для себе найбільш складний, але найвірніший шлях – самостійне проектування і виробництво як дверних полотен, так і коробок прихованого монтажу. З моменту заснування компанія стала лідером у виробництві дверей і систем прихованого монтажу в Україні і до сьогоднішнього дня займає цю позицію. Наша компанія постійно вдосконалюється і проектує унікальні для даної галузі рішення, такі як системи монтажу і регулювання прихованих коробів, новітні системи кріплень стінових панелей і тд.

ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЯ?

Наша компанія виробляє кілька типів прихованих дверних коробів, супутню продукцію, таку як прихований плінтус або системи монтажу коробів у дверний отвір. Ми надаємо повний спектр послуг від виробництва до монтажу прихованих дверних систем. Наші коробки адаптовані під стандарти будівництва СНД і Європи. Якщо Вам необхідні двері нестандартних розмірів – ми зробимо їх під замовлення. Наша фабрика виконує оздоблення дверей усіма сучасними матеріалами, такими як шкіра або кам’яний шпон. Надійність наших виробів перевірена часом, а якість – позитивними відгуками наших клієнтів.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

 • НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ!

  Ми налагодили повний цикл виробництва продукції і запатентували нашу технологію. Постійна робота над автоматизацією виробництва дала свої результати. Приховані двері стандартних розмірів ми можемо виготовити протягом декількох днів. Виконуємо професійний монтаж наших виробів. Ми впевнені в тій продукції, яку виробляємо, тому даємо гарантію 2 роки на двері з прихованою луткою.

 • ТІЛЬКИ ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ!

  Кожен матеріал, який ми використовуємо ми ретельно підбираємо, адже якість готового виробу, це наш головний пріоритет. Вся фурнітура, комплектуючі, матеріали для оздоблення тестуються на виробництві та відбираються найкращі з них. Ми використовуємо вологостійкі матеріали для виробництва дверей, що вигідно відрізняє нас від конкурентів. Ми використовуємо Італійську фурнітуру, Австрійський ущільнювач, фарбувальні матеріали тільки Європейського виробництва, що робить нашу продукцію не тільки красивою, але і довговічною.

 • ВИГОТОВЛЕННЯ ЗА ІНДИВІДУАЛЬНИМИ ПРОЕКТАМИ!

  Технологічна оснащеність нашого виробництва дозволяє втілити в життя будь-які Ваші побажання. Двері нестандартного розміру, двері до стелі без верхньої перемички, обробка стін аналогічна дверям, вишукані і незвичайні види оздоблення, такі як шкіра або кам’яний шпон – все це ми зможемо реалізувати. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, швидка і точна система зворотного зв’язку максимально задовольняють Ваші запити.

 • 20 – РІЧНИЙ ДОСВІД В
  ДВЕРНІЙ СПРАВІ!

  Компанія «SecretDoors» заснована на виробничо-технічній базі фабрики «Євген Ткаченко Двері і Меблі» – лідера України з виробництва дверей і меблів преміум класу. Фабрика заснована в 1997 році і за майже двадцятирічну історію накопичила величезний досвід в дверній справі, яка відобразилася на продукції прихованого монтажу. Наш персонал постійно удосконалює свої навички і проходить навчання новим технологіям за кордоном. Технічна база підприємства постійно оновлюється, поповнюючись новітніми одиницями техніки і унікальними розробками наших фахівців.

Зворотній зв'язок

  http://financeholding.net/skyprivate-submissive/jake-and-jenny-chaturbate-camshow-girls-naked-sex-images/