• Про компанію

    SecretDoors – провідний виробник дверей та систем прихованого монтажу в Україні, входить до складу корпорації ET GROUP. Компанія здійснює повний цикл проектування і виробництва дверей для сучасних інтер’єрів. Наша дверна коробка запатентована і на відміну від зарубіжних аналогів адаптована під реалії та стандарти будівництва країн СНД. Ми розробили унікальну систему кріплення коробки.

  • Чим ми займаємося?

    SecretDoors – це не тільки приховані двері, але і системи прихованого монтажу, такі як прихований плінтус або стінові панелі в поєднанні з прихованими дверима. Наша технологія виробництва прихованих коробів запатентована в Україні та є унікальною і дозволяє використовувати усі сучасні типи оздоблення. Конструкція наших виробів дозволяє виготовляти двері нестандартних розмірів при збереженні ідеальної геометрії полотна і коробки. Алюмінієвий короб двері – це гарантія довгої служби дверного блоку, при збереженні якості та естетики.

  • Чому обирають нас?

    Наша компанія використовує тільки якісні матеріали і дає гарантію 2 роки на свою продукцію. На відміну від більшості конкурентів при виробництві  дверних полотен ми застосовуємо вологостійкі матеріали, що в значній мірі захищає полотно від деформації. Виробництво дверей нестандартних розмірів або без верхньої перемички не є проблемою. Термін виготовлення стандартних дверних блоків від 3 днів. Можливість виробництва виробів за індивідуальними проектами.

Новини
  • Раді презентувати Вам складську програму – приховані двері «стандартних розмірів» зі складу протягом трьох днів. В даній програмі представлені приховані двері під подальше оздоблення – грунтовані приховані двері. Дверний блок виготовляється під стандартні отвори висотою 2050 або 2150 мм та шириною 700, 800 або 900 мм.

  • Раді вам повідомити, що в серії дверей торгової марки «Secret Doors» з‘явилася нова модель дверей: двері прихованого монтажу з прямим алюмінієвим полотном. Данна модель полотна застосовується разом із прихованим коробом «Стандарт» та рекомендується для дверей з відкриванням «на себе».

Зворотній зв'язок