• Про компанію

  SecretDoors – провідний виробник дверей та систем прихованого монтажу в Україні, входить до складу корпорації ET GROUP. Компанія здійснює повний цикл проектування і виробництва дверей для сучасних інтер’єрів. Наша дверна коробка запатентована і на відміну від зарубіжних аналогів адаптована під реалії та стандарти будівництва країн СНД. Ми розробили унікальну систему кріплення коробки.

 • Чим ми займаємося?

  SecretDoors – це не тільки приховані двері, але і системи прихованого монтажу, такі як прихований плінтус або стінові панелі в поєднанні з прихованими дверима. Наша технологія виробництва прихованих коробів запатентована в Україні та є унікальною і дозволяє використовувати усі сучасні типи оздоблення. Конструкція наших виробів дозволяє виготовляти двері нестандартних розмірів при збереженні ідеальної геометрії полотна і коробки. Алюмінієвий короб двері – це гарантія довгої служби дверного блоку, при збереженні якості та естетики.

 • Чому обирають нас?

  Наша компанія використовує тільки якісні матеріали і дає гарантію 2 роки на свою продукцію. На відміну від більшості конкурентів при виробництві  дверних полотен ми застосовуємо вологостійкі матеріали, що в значній мірі захищає полотно від деформації. Виробництво дверей нестандартних розмірів або без верхньої перемички не є проблемою. Термін виготовлення стандартних дверних блоків від 3 днів. Можливість виробництва виробів за індивідуальними проектами.

 • Грунтоване плотно
 • Грунтоване полотно

  Грунтовані двері невидимки представляють собою приховані двері під подальшу обробку. Ви можете використовувати дані двері під фарбування, декоративну штукатурку або обклеювання шпалерами. Покриття двері, відповідне стіні, дозволяє створити ефект невидимої двері.

 • Шпон

  Шпоновані приховані двері. Для обробки дверей ми використовуємо як натуральний шпон цінних та екзотичних порід дерева, так і модифікований шпон. Шпон є екологічно чистим матеріалом до того ж одним із самих естетичних і довговічних.

 • Емаль

  Фарбовані приховані двері. Ми можемо пофарбувати двері в будь-який колір за каталогами RAL або NCS. Покриття може бути глянцевим, матовим або напівматовим за Вашим бажанням.

 • Скло

  Приховані двері з дзеркалом або склом можливі у різному виконанні. Фарбування скла в будь-який колір, фотодрук або піскоструйна обробка дозволяють вписати двері в будь-який інтер’єр.

 • Дзеркало

  Приховані двері з дзеркалом або дзеркальні приховані двері – дуже популярне рішення. Різноманіття кольорів і відтінків, можливість піскоструйної обробки, створює величезне поле для дизайнерської фантазії.

 • Камінь

  Приховані двері з каменю. Можлива обробка двері кам’яним шпоном, кварцовим каменем або штучним каменем. Камінь добре поєднується з іншими матеріалами і може служити як окремим елементом декору двері, так і самостійної обробкою.

 • Шкіра

  Приховані двері оздоблені шкірою. Шкіра – престижний і вишуканий матеріал, до того ж довговічний. Оздоблення дверей шкірою – сучасна тенденція. Широкий асортимент покриттів дозволяє урізноманітнити інтер’єр, а різноманітність текстур задовольнить Ваші естетичні побажання.

Новини
 • Раді презентувати Вам складську програму – приховані двері «стандартних розмірів» зі складу на протязі трьох днів. В даній програмі представлені приховані двері під подальше оздоблення – грунтовані приховані двері. Дверний блок виготовляється під стандартні отвори висотою 2050 або 2150 мм  та шириною 700, 800 або 900 мм.

 • Раді вам повідомити, що в серії дверей торгової марки «Secret Doors» з‘явилася нова модель дверей: двері прихованого монтажу з прямим алюмінієвим полотном. Данна модель полотна застосовується разом із прихованим коробом «Стандарт» та рекомендується для дверей з відкриванням «на себе».

Зворотній зв'язок